Een breed scala aan activiteiten Creëer een beter team!

Om een ​​verenigd, efficiënt en professioneel verkoopteam tot stand te brengen, voert de marketingafdeling begin 2022 een reeks activiteiten uit. We hopen dat deze activiteiten de band tussen de leden kunnen verdiepen, de werkcompetentie van het team kunnen vergroten en een warmere werksfeer kunnen activeren van het kantoor.

As een professionele fabrikant van zuurstofconcentrator;ikAngelBiss is toegewijd om het beste product en de beste service te bieden aan haar wereldwijde klanten.Om de visie te bereiken, zouden de verschillende activiteiten de eerste stap zijn om ons team excellenter te maken.

Ochtendspellen

Onze leden dirigeren om de beurt een spelletje als start.In het verleden waren we vaak druk op het werk en negeerden we soms een goede communicatie met elkaar.Een grappig spel verkleint de afstand tussen ons en verlicht ons humeur beter.Iedereen voelt zich gelukkig en begint een nieuwe dag!

Delen en discussie

Op woensdag zullen de leden een korte productintroductievideo bekijken en een discussie starten over hetzelfde onderwerp.Tijdens het dagelijkse werk kan onze verkoper soms problemen tegenkomen, omdat hij niet weet hoe hij een product of kritieke punten duidelijk en volledig aan klanten moet introduceren.Deze activiteit helpt het team om de goede manier om de problemen op te lossen te leren en te begrijpen.

Aan het doenOefening

Op kantoor zitten onze medewerkers meestal vooraan achter de computers, wat leidt tot gebrek aan lichaamsbeweging.Om een ​​comfortabele lichaamsconditie van de leden te behouden, kan tien minuten lichaamsbeweging ons helpen in een gezonde toestand te blijven bij het dagelijkse werk.Trouwens, ter gelegenheid van de Olympische Winterspelen in Peking, roepen we ons team op om dergelijke oefeningen tot de lange termijn te behouden.

 

Deze activiteiten zullen het verschil maken voor ons marketingteam.Ten eerste zullen we beter met elkaar bekend zijn en een betere samenwerking hebben.Ten tweede zullen onze vaardigheden, zoals communicatie, begrip, samenwerking, goed worden verbeterd.Profiteer van de acties, onze productintroductie zal aantrekkelijker en professioneler zijn en daarom denken we dat het verkoopteam meer vertrouwen zal krijgen om een ​​betere voorverkoop of aftersales-services aan onze klanten te bieden.Ten slotte zorgt een betere werksfeer voorsons actiever in het dagelijks leven.

Als fabrikant vanmedische oxygenator, AngelBiss hoopt dat al onze medewerkers hun best kunnen doen om het product van hoge kwaliteit en superieure service voor elke klant te bieden.Leer meer over ons door te klikken ophttps://www.angelbisshealthcare.com/


Posttijd: 21 februari-2022